KIVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIVI

KIVI forum
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Slavica Ćukteraš

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Slavica Ćukteraš Empty
PostSubject: Slavica Ćukteraš   Slavica Ćukteraš EmptyTue Aug 12, 2008 3:42 pm

Slavica Ćukteraš Slavic10
Poznate žene svijeta znaju nas često prodrmati slasnim poljupcem s osobom istog spola. Te fotke, poput posljednjeg slučaja Madonne i plesačice (ili prethodno sa Britney i Aguilerom), uvijek završe na naslovnoj strani.
Međutim, i kod nas poznate ličnosti i ne izbjegavaju javno pokazati svoje skrivene porive.

Folk pjevačica, Slavica Ćukteraš, nedavno se učlanila u klub „djevojke ljube djevojke“. Ovaj dio popularnog sajta „facebook“ okuplja sve one koji podržavaju pripadnice ženske populacije da se, ukoliko imaju potrebu, neskriveno poljube sa svojim drugaricama, bez obzira na to da li su na javnom mjestu ili ne. Neke od oko 12.000 članica kluba ističu da je poljubac sa ženom senzualniji i ljepši nego s muškarcem. Naša Slavica zasad nije ostavljala komentare na ovu temu. Zanimljivo je i da klub čine uglavnom muškarci, koji bi uvijek i rado gledali kako se dvije djevojke ljube, pa čak i ako je u pitanju njihova draga, i na ove postupke ne gledaju kao na prijevaru.

Srpska manekenka, Danijela Mrđan, koja je karijeru prekinula nakon udaje za crnogorskog fudbalskog reprezentativca Branka Boškovića, ne doživljava poljubac sa ženom kao tabu.
- Dešavalo mi se da se poljubim strasno sa drugaricom i istina je da sam viđena i nedavno u klubu „Killy“ u Novom Sadu u takvoj situaciji. Jednostavno, ako malo popijem, promenim se i osetim da sam možda i negde između povodom seksualnosti - priznaje Danijela za „Alo!“.

Pjevačica Mina Kostić se prije više od godinu dana ljubila javno s izvjesnom frizerkom Sandrom. Nekoliko mjeseci Mina je bila u tom krugu, a onda se opet vratila svojoj prvoj ljubavi - muškarcima!
Još dvije folk pjevačice su probale ženski poljubac - Stoja i Tina Ivanović su na dodjeli nagrada BN televizije prije nekoliko godina čestitale jedna drugoj poljupcem u usta. Međutim, one su ovo objasnile kao želju za trenutnim publicitetom.

Biljana Cincarević: "Žensko telo je lepše i seksualnije."
Na slikama Biljane Cincarević često možemo vidjeti, kao motiv, poljubac između dvije žene.
- To je divan prizor. Lepota, nežna seksualnost, ženska samouverenost i tananost. Žensko telo je zanimljivije, lepše, seksualnije i sočnije od muškog.

Seksi akcija Lene Bogdanović u filmu „Miloš Branković“ bacila je Beograd na koljena. Lijepa Novosađanka je u gay sceni sa vibratorom i kolegicom i asistenticom na FDU, Teodorom Stanković, zasjenila ostale kolege u filmu.
- Svi glumci u filmu su školovani za taj posao. On ne izostavlja emocije, ali mora da se napravi distancu između privatnog života i lika koji igra. Tokom snimanja, više sam razmišljala o tehničkim stvarima - uvjerava nas Teodora.
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Slavica Ćukteraš Empty
PostSubject: Re: Slavica Ćukteraš   Slavica Ćukteraš EmptyThu Aug 21, 2008 6:50 pm

OBRIŠI MI ACCOUNT!! JEBAT ĆE TE MOJ PRIJATELJ!
Back to top Go down
TnTPoWnAgEACtIvAtEd
Novi član
Novi član
TnTPoWnAgEACtIvAtEd


Male
Number of posts : 85
Age : 32
Registration date : 2008-08-16

Slavica Ćukteraš Empty
PostSubject: Re: Slavica Ćukteraš   Slavica Ćukteraš EmptyThu Aug 21, 2008 8:18 pm

OVO JE SPAM!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Slavica Ćukteraš Empty
PostSubject: Re: Slavica Ćukteraš   Slavica Ćukteraš Empty

Back to top Go down
 
Slavica Ćukteraš
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KIVI :: Fun Stuff :: Folk showbusiness-
Jump to: