KIVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIVI

KIVI forum
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ana Nikolić

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Ana Nikolić Empty
PostSubject: Ana Nikolić   Ana Nikolić EmptyThu Aug 14, 2008 2:45 pm

Ana Nikolić 4567f610
Pjevačica Ana Nikolić prije nekoliko dana je izgubila kontrolu nad vozilom i doživjela prometnu nesreću u kojoj je kompletno uništila svoj Peugeot 307, saznaje Kurir od izvora bliskog pjevačici.
- Za sve je kriv mobilni telefon. Ana je bukvalno srasla sa tom spravicom, koja joj je umalo došla glave. Vozeći preko mosta Gazela, u nekoliko navrata uspela je da u poslednjem trenutku izbegne da se zakuca u vozilo koje se u koloni nalazilo ispred nje. U jednom trenutku pevačica se unela u kuckanje SMS i u velikoj brzini počela da ruši stubove od gvožđa koji se nalaze pored puta, rušeći ih jedan za drugim - kaže naš sugovornik i dodaje:
- Jak udarac uništio je ceo prednji trap vozila, a šoferka se razbila u hiljadu delova. Da nije bilo vazdušnih jastuka, ovaj sudar bi za Anu bio fatalan. Pored toga što je ugruvana, pevačica je i pocepala usnu, koju je iste večeri morala da ušije kako ne joj ne bi ostao ožiljak.
Kako bismo se uvjerili u vjerodostojnost informacije koju smo dobili, pozvali smo Anu Nikolić koja nam je rekla:
- Doživela sam sreću u nesreći. Auto mi je uništen, a ja sam prošla sa tri kopče na usni. S obzirom na to da je rana sa unutrašnje strane usne, neće mi ostati ožiljak. U usnama imam hijaluronsku kiselinu, koja se apsorbuje nakon šest meseci, a da sam imala silikon, ko zna na šta bih ličila. Ovo mi je dobra lekcija i sigurna sam da više nikad neću čačkati mobilni dok vozim - kaže Ana.

MATIJA DEFINITIVNO PROŠLOST
U posljednje vrijeme Ana je bila u gotovo svim novinama, a glavna tema, osim njenog prekida suradnje s produkcijskom kućom „Beoton“, bio je i njen emotivni status, odnosno je li u njenom životu još aktualan biznismen Matija Ćorković. Kako bi zadovoljila sve znatiželjnike kojima je njena intima bitna stvar u životu, Ana je specijalno za Kurir izjavila:
- Matija i ja nismo više u vezi. Rastali smo se kao ljudi, bez svađe i skandala, i ostali smo prijatelji. Glavni razlog našeg raskida je neslaganje temperamenata i najbolje rješenje bilo je da svako krene svojim putem. Ja sam sada na moru, uživam s prijateljima i punim baterije za promociju novog CD-a, koji će izaći na jesen - kaže Ana za Kurir.
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Ana Nikolić Empty
PostSubject: Re: Ana Nikolić   Ana Nikolić EmptyThu Aug 21, 2008 6:50 pm

OBRIŠI MI ACCOUNT!! JEBAT ĆE TE MOJ PRIJATELJ!
Back to top Go down
TnTPoWnAgEACtIvAtEd
Novi član
Novi član
TnTPoWnAgEACtIvAtEd


Male
Number of posts : 85
Age : 32
Registration date : 2008-08-16

Ana Nikolić Empty
PostSubject: Re: Ana Nikolić   Ana Nikolić EmptyThu Aug 21, 2008 8:18 pm

OVO JE SPAM!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Ana Nikolić Empty
PostSubject: Re: Ana Nikolić   Ana Nikolić Empty

Back to top Go down
 
Ana Nikolić
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KIVI :: Fun Stuff :: Folk showbusiness-
Jump to: