KIVI

KIVI forum

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Dado Polumenta

Go down 
AuthorMessage
Fufi
Početnik
Početnik

Male
Number of posts : 209
Registration date : 2008-08-11

PostSubject: Dado Polumenta   Sun Aug 17, 2008 3:51 pm

Folk pjevač Dado Polumenta u srijedu navečer doživio je prometnu nesreću kad je krenuo na tezgu u diskoteku "Galaxy" u Srebreniku, saznaje Kurir iz dobro obavještenog izvora, koji je insistirao na anonimnosti.
- Dado je bio sam u automobilu i, s obzirom na to da je žurio na koncert, vozio je malo brže. Na putu Sarajevo-Srebrenik izletela mu je lisica, koju je želeo da izbegne, ali zbog neravnina na putu i brze vožnje udario je u bankinu - kaže naš sugovornik i nastavlja.
- Sve se odigralo u nekoliko sekundi. Od silnog udarca pukla mu je guma, pa je izgubio kontrolu nad automobilom i okrenuo se tri puta. Na svu sreću, u tom momentu nije bilo nikoga na putu, inače bi posledice bile katastrofalne - zaključuje naš izvor.
Dado se poslije svega brzo sabrao, zamijenio gumu i krenuo na zakazani nastup. U "Galaxy" je stigao u ponoć, sa zakašnjenjem od tri sata. Kad je izašao na binu, masa od 3 000 ljudi je zviždala, ali kad im se ispričao i kada im je rekao što se dogodilo, oni su mu oprostili. Popularni pjevač koncert je počeo velikim hitom "Ana Marija", a kako bi se iskupio, za svoje obožavatelje pjevao je ranih do jutarnjih sati.
Back to top Go down
View user profile http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član

Male
Number of posts : 144
Registration date : 2008-08-15

PostSubject: Re: Dado Polumenta   Thu Aug 21, 2008 6:49 pm

OBRIŠI MI ACCOUNT!! JEBAT ĆE TE MOJ PRIJATELJ!
Back to top Go down
View user profile
TnTPoWnAgEACtIvAtEd
Novi član
Novi član

Male
Number of posts : 85
Registration date : 2008-08-16

PostSubject: Re: Dado Polumenta   Thu Aug 21, 2008 8:19 pm

OVO JE SPAM!!!
Back to top Go down
View user profile