KIVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIVI

KIVI forum
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Venecija

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Venecija Empty
PostSubject: Venecija   Venecija EmptyMon Aug 11, 2008 4:17 pm

išo sam prošlo ljeto u Veneciju na katamaranu Prince of Venice. ne sjećam se imena svih mostova, al jbg. :D grad je baš ljep, prejebeno je šetat ulicama i imat more pored sebe (zapravo kanalizaciju, ali to kvari dojam). u tim kanalima smo se vozili u taxiju i u gondoli. u taxiju smo se đirali po velikom kanalu (canale grande) i gledali kaj sve ima i ja skužim nekaj onak tursko (u stilu gradnje). i kažem starcima, a oni mi se smiju da otkud turski stil u veneciji. i onda je vodikuša (ženski vodič) rekla da su bizantinci imali utjecaj u gradnji u mletačkoj republici.
u gondolama smo se vozili po mini uličicama di piše ograničenje brzine 5km/h. ako bi gondolijer bio dobre volje, čak bi i zapjevo neku njihovu kanconu.

markov trg... je velik i ima puno prozora. i nasred trga su nasrali neki toranj na koji se možeš popest s lifotm, ali je gužva pa nisam išo. nasuprot tornja, na vrhu luka, je sat koji pokazuje točno vrijeme i datum još od mletačke republike, a pored njega je knjiga koja, kad je otvorena, pokazuje mirno stanje, a, kad je zatvorena, pokazuje stanje rata. kad se prođe ispod luka, dođe se u najjeftiniju ulicu u veneciji u kojoj su cijene pun kurac.

i na povratku se s desne strane vidi stara tvornica tijesta koja je sad pretvorena u Hilton hotel. lol
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Venecija Empty
PostSubject: Re: Venecija   Venecija EmptyThu Aug 21, 2008 6:55 pm

OBRIŠI MI ACCOUNT!! JEBAT ĆE TE MOJ PRIJATELJ!
Back to top Go down
TnTPoWnAgEACtIvAtEd
Novi član
Novi član
TnTPoWnAgEACtIvAtEd


Male
Number of posts : 85
Age : 32
Registration date : 2008-08-16

Venecija Empty
PostSubject: Re: Venecija   Venecija EmptyThu Aug 21, 2008 8:26 pm

OVO JE SPAM!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Venecija Empty
PostSubject: Re: Venecija   Venecija Empty

Back to top Go down
 
Venecija
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KIVI :: Lifestyle :: Putovanja :: Svijet-
Jump to: