KIVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIVI

KIVI forum
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići Empty
PostSubject: Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići   Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići EmptyMon Aug 11, 2008 7:48 pm

mogu reć da ih ima puno... sad sam neki dan našo Južne Džordžijske i Južne Sendvičke Otoke i to je postalo prioritetno. Fakat je preljepo, gledam slike na gugl rtu, prekrasno je.
Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići 14568810 Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići 10961810
South Georgia and the South Sandwich Islands


isto tako bi htio otić u Abhaziju (na ruskom Apsny), pokrajinu/samoproglašenu republiku u Gruziji, al sad ću morat pričekat zbog ratova
Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići 11561010 Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići 662010
Sukumi, gl. grad Abhazije


osim tih malih, samoproglašenih i nepoznatih državica, htio bi obić i Šri Lanku, Nepal, Mongoliju, Japan, Siriju, Jordan, Tursku, Egipat, Maroko, Ganu, Zambiju, Zimbabve, Madagaskar, Španjolsku, Portugal, Andoru, Maltu, Francusku, Češku, Slovačku, Rusiju, baltičke i skandinavske zemlje, Grenland, Island, Benelux, cijeli Balkan (naravno), Ameriku, Meksiko, Peru, Boliviju i još par državica ovak sa strane. Mislim da ne pretjerujem. Šta vi kažete??
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Pickney
Admin
Admin
Pickney


Female
Number of posts : 105
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-10

Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići Empty
PostSubject: Re: Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići   Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići EmptyThu Aug 14, 2008 12:01 am

pretjeruješ bokte mazo. nije bilo lakše napisat cijeli svijet po malo?

ja bih htjela ići na Jamajku (to mi je najveći san), Las Vegas, Amsterdam, Beograd, Berlin i htjela bih obići barem dio Afrike.

eto, nije previše.
Back to top Go down
https://destination.canadian-forum.com
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići Empty
PostSubject: Re: Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići   Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići EmptyThu Aug 14, 2008 12:47 am

Pickney wrote:
pretjeruješ bokte mazo. nije bilo lakše napisat cijeli svijet po malo?

ja bih htjela ići na Jamajku (to mi je najveći san), Las Vegas, Amsterdam, Beograd, Berlin i htjela bih obići barem dio Afrike.

eto, nije previše.

e jebem ti sunce... kad ja predložim beograd, onda je to strašno, a kad mene nema okolo, onda je dobar... pa dobro, vidjećemo ko će prije ić tamo :tongue:
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići Empty
PostSubject: Re: Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići   Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići EmptyThu Aug 21, 2008 6:55 pm

OBRIŠI MI ACCOUNT!! JEBAT ĆE TE MOJ PRIJATELJ!
Back to top Go down
TnTPoWnAgEACtIvAtEd
Novi član
Novi član
TnTPoWnAgEACtIvAtEd


Male
Number of posts : 85
Age : 32
Registration date : 2008-08-16

Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići Empty
PostSubject: Re: Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići   Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići EmptyThu Aug 21, 2008 8:26 pm

OVO JE SPAM!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići Empty
PostSubject: Re: Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići   Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići Empty

Back to top Go down
 
Destinacije u svijetu koje biste htjeli obići
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KIVI :: Lifestyle :: Putovanja :: Svijet-
Jump to: