KIVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIVI

KIVI forum
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Sanja Đorđević

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Sanja Đorđević Empty
PostSubject: Sanja Đorđević   Sanja Đorđević EmptySat Aug 16, 2008 5:28 pm

Sanja Đorđević Sanja_11
Folkerica Sanja Đorđević podvrgla se tretmanu mezoterapije i izgubila deset kilograma, saznaje Kurir od izvora bliskog pjevačici. Pjevačici je dosadilo da je svi prozivaju zbog viška koji je nabacila tijekom posljednjih mjeseci, pa je, po preporuci najbolje prijateljice, odlučila ih izgubiti na najbrži mogući način.
- Sanja izgleda bolje nego ikada. Oslabila je čak deset kilograma za mesec i po dana. Oseća se odlično i sada komotno menja krpice sa svojom ćerkom. Iako se u početku plašila iglica koje su sastavni deo ove terapije, nakon prvog tretmana strah je potpuno nestao - kaže naš sugovornik i dodaje:
- Mnogi su pričali da je Sanja uradila lasersku liposukciju i na taj način izgubila višak kilograma. Takođe, neki su pominjali i rigorozne dijete kojih se pevačica, navodno, danima pridržavala, međutim, ništa od toga nije tačno. Za samo pet tretmana mezoterapije, nekoliko treninga i korigovanom ishranom folkerka se dovela u red.
Kako bismo se uvjerili u točnost informacije koju smo dobili, pozvali smo Sanju:
- Poznato je da ja ne volim da budem na dijeti, kao i da se satima znojim u zagušljivim teretanama. Zbog toga je mezoterapija bila spasonosno rešenje za mene. Smršala sam više nego što sam mogla da zamislim, tako da se sada ne brinem ako me neki paparaco uhvati dok se budem brčkala na moru - rekla nam je Sanja Đorđević.
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Sanja Đorđević Empty
PostSubject: Re: Sanja Đorđević   Sanja Đorđević EmptyThu Aug 21, 2008 6:49 pm

OBRIŠI MI ACCOUNT!! JEBAT ĆE TE MOJ PRIJATELJ!
Back to top Go down
TnTPoWnAgEACtIvAtEd
Novi član
Novi član
TnTPoWnAgEACtIvAtEd


Male
Number of posts : 85
Age : 32
Registration date : 2008-08-16

Sanja Đorđević Empty
PostSubject: Re: Sanja Đorđević   Sanja Đorđević EmptyThu Aug 21, 2008 8:19 pm

OVO JE SPAM!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Sanja Đorđević Empty
PostSubject: Re: Sanja Đorđević   Sanja Đorđević Empty

Back to top Go down
 
Sanja Đorđević
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KIVI :: Fun Stuff :: Folk showbusiness-
Jump to: