KIVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIVI

KIVI forum
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Bog - bajka ili mit

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptySun Aug 17, 2008 10:43 pm

(nastavak razgovora s "Koju knjigu trenutno čitate?")

ček ček ček... jel nije jahve židovski bog?? mislim, znam da i kršćani i židovi prihvaćaju bibliju ko svetu knjigu (doduše, židovi samo SZ, a k. obadva), al kaj nije to prilagođeno kršćanima i njima?? mislim, njima jahve, a kršćanima bog??
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptySun Aug 17, 2008 10:47 pm

Ni bajka ni mit
Back to top Go down
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptySun Aug 17, 2008 10:47 pm

-.-' nisi mi na post odgovorio. jebeš naslov
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyMon Aug 18, 2008 2:04 am

Pa Jahve je u starom zavjetu značilo nešto neopisivo, što se nije smjelo govoriti (jer su imali toliki strah od Boga).
E u kršćanstvu je to malo drukčije. Mi ga zovemo Bog jer nema neko posebno ime. Ali ja ne kužim šta je tu čudno. Znači, zovemo ga Bog, jer je on jedini bog, i nema drugog.
Back to top Go down
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyMon Aug 18, 2008 2:16 am

ili drugim riječima, kršćani su tolko ograničeni i konzervativni da ne prihvaćaju da ima drugih vjera i drugih bogova. onda nije ni čudo da ne prihvaćaju pedere kad su ograničeni na ono šta su pročitali u jebenoj bibliji.
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyMon Aug 18, 2008 1:25 pm

E pa nema ti to veze s konzervativnošću (ako sam dobro reko).
Naše vjerovanje započinje sa: "Vjerujem u jednog Boga, Oca svemogućega, stvoritelja neba i zemlje..."
Nadalje, ni Isus nije prihvaćao pedere niti lezbače.. tu ti leži objašnjenje!
Back to top Go down
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyMon Aug 18, 2008 1:37 pm

no krasno. znači, kršćani su primitivci jer se povode za nekim ko je živio prije dve hiljade godina dok su pederi i lezbe još bili rijetkost. a i ovo "vjerujem u jednog boga..." dobro vjeruj, al nemoj zanemarivat da na svijetu ima i drugih vjera i drugih bogova
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyTue Aug 19, 2008 1:03 pm

1) Ima drugih vjera, ali ja vjerujem samo u svog Boga.
2) Ne kužiš ti to o vjeri, a ja gubim živce dok ti objašnjavam.
Back to top Go down
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyTue Aug 19, 2008 1:59 pm

Silac_8 wrote:
1) Ima drugih vjera, ali ja vjerujem samo u svog Boga.
2) Ne kužiš ti to o vjeri, a ja gubim živce dok ti objašnjavam.

1) dobro ti, al ja mislim općenito. jer se kršćanstvo ponaša ko da ne priznaju druge bogove, ko da je kršćanstvo najvažnija i najglavnija vjera na svijetu.
2) kužim ja dosta toga
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
valentinea
Novi član
Novi član
valentinea


Female
Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyTue Aug 19, 2008 2:21 pm

Silac_8 wrote:
E pa nema ti to veze s konzervativnošću (ako sam dobro reko).
Naše vjerovanje započinje sa: "Vjerujem u jednog Boga, Oca svemogućega, stvoritelja neba i zemlje..."
Nadalje, ni Isus nije prihvaćao pedere niti lezbače.. tu ti leži objašnjenje!

oooo, ma prekrasno!!! isus, oličenje svega dobrog i milog nije prihvaćao pedere i lezbe?? ma krasan ti je taj bog...
Back to top Go down
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyTue Aug 19, 2008 2:36 pm

hehehehehe bravo, aplauz. samo se nemojte posvađat
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyTue Aug 19, 2008 3:52 pm

Fufi wrote:
dobro ti, al ja mislim općenito. jer se kršćanstvo ponaša ko da ne priznaju druge bogove, ko da je kršćanstvo najvažnija i najglavnija vjera na svijetu.

Nije to istina. Prihvaća kršćanstvo sve druge vjere. Pa nismo muslići pa da koljemo sve što je nevjernik.
Vidiš da ne znaš dosta tog smile

~Valentina, a šta ćeš. To kad malo bolje pogledaš jednostavno nije ni prirodno. Aj mi nađi neke gayeve u životinjskom svijetu. Možda i hoćeš, al to je zbilja 1:1,000,000
Back to top Go down
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyTue Aug 19, 2008 7:48 pm

oćeš da ti sad počnem nabrajat... ja neću, al najčešće šta ja vidim su psi. ti mater, žužić (za kojeg ste vjerovatno svi čuli) je imo malo bigglea i on je bio peder. stalno je skako po mom cucku, a on ga je odbijo. kak sam ponosan na njega... :crying:
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyTue Aug 19, 2008 8:07 pm

Možda se htio igrat :hahaha:

Al ja hoću reć da su istospolne veze (i slično) nenormalne, neovisno o tom što crkva rekla. To jednostavno nije prirodno. Priroda je napravila muško i žensko. I oni se trebaju množiti te tako stvarati nove generacije i proširivati svoju populaciju.
Što misliš zašto nema efekta sa muško-muško i žensko-žensko? Da je priroda tako htjela, tako bi bilo, ali nije tak. Naravno, u svemu postoje sitne anomalije.

Ja mislim da su pederi, lezbe i ostalo danas najviše potaknuti medijima pa vi recite šta oćete.
Back to top Go down
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyTue Aug 19, 2008 8:34 pm

a pederi koji su bili prije medija?? lezbe prije medija?? gle, to je došlo prirodno, samo od sebe, isto ko i heteroseksualnost, tak je i homoseksualnost. e sad, ti pitaš zašto nema efekta m-m i ž-ž. Nema zato šta bi onda jedna strana dobila sve (tj. postala bi savršena), a druga bi ostala jadna. to je tak pola pola između m i ž
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyTue Aug 19, 2008 9:07 pm

Nije istina. Da ima efekta između jednih i drugih nastale bi dvije rase (ili tri, ako uzmemo u obzir hetero).

Ali otkad su se pojavili mediji i u medijima razne priče, priznaj mi da ima više pedera i lezbi. Osim toga, jesu li nekad davno postojali metrosexualci? Moj odgovor je NE.

Znam da te ja sad neću uspjet ubijedit u svoje mišljenje (što zapravo i nije cilj), no samo pokušavam iznijeti svoje stavove do kraja.
Back to top Go down
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyWed Aug 20, 2008 12:42 am

pa nećeš me ubedit u svoje mišljenje zato kaj znam da nisi u pravu jer nisu mediji krivi za to. porat broja homoseksualaca je zato šta se to sve više legalizira. i kak bi postojali metroseksualci kad onda još nije bilo ni metroa ni getroa :lol: zajebavam se. ne, to su neke nove spike. al ono šta oduvijek postoji je homoseksualnost, heteroseksualnost, biseksualnost i aseksualnost. a ove pizdarije s metroseksualcima su neke novije gluposti nastale s vremenom. i kaj ovo briješ o rasama?? opće ne kužim to... :confused:
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyWed Aug 20, 2008 12:46 am

pa ti si govorio o tim rasama... možda sam se ja zajebo u prepisivanju.. ma ugl, nebitno
Back to top Go down
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyWed Aug 20, 2008 12:49 am

da, vjerovatno si se zajebo jer se ja ne sjećam rasa, a i sad sam malo prošo po postevima i nisam našo rase... a jbg
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyThu Aug 21, 2008 6:56 pm

OBRIŠI MI ACCOUNT!! JEBAT ĆE TE MOJ PRIJATELJ!
Back to top Go down
TnTPoWnAgEACtIvAtEd
Novi član
Novi član
TnTPoWnAgEACtIvAtEd


Male
Number of posts : 85
Age : 32
Registration date : 2008-08-16

Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit EmptyThu Aug 21, 2008 8:30 pm

OVO JE SPAM!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Bog - bajka ili mit Empty
PostSubject: Re: Bog - bajka ili mit   Bog - bajka ili mit Empty

Back to top Go down
 
Bog - bajka ili mit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KIVI :: Lifestyle :: Psihologija, sociologija, religija-
Jump to: