KIVI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIVI

KIVI forum
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Austrija

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Fufi
Početnik
Početnik
Fufi


Male
Number of posts : 209
Age : 31
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 2008-08-11

Austrija Empty
PostSubject: Austrija   Austrija EmptyWed Aug 20, 2008 1:17 am

evo, konačno da i to napišem. dakle, bio sam u tri austrijska grada - Graz, Beč i Matrei.

Graz
Dakle, dobro poznato, šoping i malo razgledavanja. Fakat, što se tiče šopinga, predobro je. To je neki West Center (brijem) i tam ima svega - H&M, Ikea, ovaj, onaj, kurac, palac, jarac... fakat ima svega. Tam sam jeo hot dog od pol metra :green: i baš mi je fino paso. Što se tiče samog grada... niš posebno. Al bio ja i u hrvatskoj četvrti tamo. E to je već posebno. mislim, u Austriji si i prolaziš kraj neke videoteke i vidiš da je na svakom posteru hrvatski titl i sve na hrvatskom. Onda vidiš da je i okolo sve na hrvatskom i tak... ono, fora.

Beč
Bio prije godinu dana, na božićnom sajmu. Super je, vidio sam skoro cijeli grad, vozio sam se u metrou (weeeeeeeeee), tam je prejebeno. Išli smo i do neke velike katedrale nagurane usred nekog trga (valjda neki graditeljski lapsus) i htio sam ić dole u katakombe, al stara nije dala. Onda smo vidli i onog lika šta se pravi kip. Sav je ofarban u zlatno i pleše s ljudima i slika se njima. Super. I, naravno, vidli smo još neke stare stvari, natpise na latinskom (koje sam sve preveo :tongue: ) i tak... Jeben je grad. Aha, da, i nakupovo sam se milki :green:

Matrei
Matrei in Osttirol je mali gradić u kotlini na istoku Austrije. Tam sam bio na zimovanju, tj. na skijanju tjedan dana. Pogled odozdola na planine je lijep, a s planina na grad je još ljepši. staze su isto super, ima jedna koja vodi drito do hotela (doduše, ne našeg; mi smo bili u apartmanu nekom), ali s njom se sjeku tri-četri ceste. Stari se spustio po toj stazi i izgrebo skije. Dućani su jeftini, ima Billa i Spar i u Sparu imaju neki parizer koji je tak dobar ( i jeftin) da smo ih 10 nakupovali za doma. Ima i još par dučanćića ovak za šoping, al slabo sa suvenirima. ima i pošta i nekakva crkvica, al nema niš za izać van. al ljepo je za večernju šetnju.


evo, tolko o austriji.
Back to top Go down
http://www.folkshowbiz.bloger.hr
Silac_8
Novi član
Novi član
Silac_8


Male
Number of posts : 144
Age : 33
Lokacija : Ispred ekrana
Registration date : 2008-08-15

Austrija Empty
PostSubject: Re: Austrija   Austrija EmptyThu Aug 21, 2008 6:55 pm

OBRIŠI MI ACCOUNT!! JEBAT ĆE TE MOJ PRIJATELJ!
Back to top Go down
TnTPoWnAgEACtIvAtEd
Novi član
Novi član
TnTPoWnAgEACtIvAtEd


Male
Number of posts : 85
Age : 32
Registration date : 2008-08-16

Austrija Empty
PostSubject: Re: Austrija   Austrija EmptyThu Aug 21, 2008 8:27 pm

OVO JE SPAM!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Austrija Empty
PostSubject: Re: Austrija   Austrija Empty

Back to top Go down
 
Austrija
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KIVI :: Lifestyle :: Putovanja :: Svijet-
Jump to: